Propozycje Normark

0
65
shrinkToFit

Nowości Carp Spirit

Carp Spirit ALS Marker

Nowatorski, świecący marker ALS (Auto Light Static) w kształcie litery H. Posiada współpracujące ze sobą zintegrowane czujniki wody i rezystory zmierzchowe, dzięki czemu jasne, czerwone diody LED włączają się automatycznie po zetknięciu markera z wodą i o zmroku. Marker posiada dużą wyporność i jaskrawy kolor, dzięki czemu jest dobrze widoczny nawet w dzień i z dużych odległości. Zasilany jest dwoma bateriami AA i posiada zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem się trakcie transportu. Czas ciągłej pracy: do 100 godzin. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: pomarańczowej i żółtej.

Carp Spirit pokrowiec na podpórki i buzz bary

Solidny, elastyczny pokrowiec z rzepami, zapewniający najlepszą ochronę dla podpórek i buzz barów. Wyposażony w specjalne przegrody, pozwala na bezpieczne przewożenie buzz barów wraz z zamontowanymi sygnalizatorami elektronicznymi. Dostępny w dwóch rozmiarach: standardowym oraz XL. 

Carp Spirit Blax zestaw sygnalizatorów wraz z centralką

Zestaw czterech sygnalizatorów elektronicznych wraz centralką w twardym etui. Sygnalizatory, zasilane baterią 9 V, posiadają mocne korpusy wykonane z solidnego ABS i są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Mają możliwość regulacji tonu, głośności, czułości oraz zmiany koloru podświetlenia (dostępne jest aż siedem opcji). Wyposażono je też w funkcję podświetlenia nocnego. Znajdująca się w komplecie centralka posiada zasięg do 150 metrów, alarm rozładowania akumulatorów i można w niej regulować głośność oraz ton. Zasilana jest trzema bateriami AAA lub jedną 9 V.

Carp Spirit Blax adaptor kątowy

Adaptor kątowy, wykonany z lotniczego stopu aluminium, w trwałym, czarnym anodyzowanym wykończeniu. Przeznaczony przede wszystkim do łączenia buzz barów z podpórkami. Pozwala na precyzyjną regulację kąta ustawienia, idealny podczas łowienia ze stromych brzegów. Można go również wykorzystać w mocowaniu parasoli wędkarskich. Kompatybilny z kluczem 2 w 1 (sprzedawanym osobno).

Carp Spirit Blax szybkozłączka

Szybkozłączka kompatybilna z systemem Carp Spirit Blax. Pozwala na szybki montaż i precyzyjną regulację ustawienia sygnalizatorów elektronicznych i butt gripów w podpórkach oraz buzz barach. Szybkozłączka wykonana została z aluminium oraz stali nierdzewnej, w trwałym, czarnym anodyzowanym wykończeniu. Kompatybilna z kluczem 2 w 1 (sprzedawanym osobno).

Carp Spirit Blax podpórki

Solidne, regulowane podpórki wędkarskie o średnicy 16 mm i różnych długościach. Wykonane z lekkiego aluminium (używanego w lotnictwie), w trwałym, czarnym anodyzowanym wykończeniu. Zakończone „świdrem”, ułatwiającym umieszczenie ich w twardym gruncie. Kompatybilne z kluczem 2 w 1 (sprzedawanym osobno).

Carp Spirit Blax rod pod

Wysokiej klasy rod pod, wykonany z lekkiego, lotniczego stopu aluminium, w trwałym, czarnym anodyzowanym wykończeniu. To niezwykle mocna i stabilna, w pełni regulowana konstrukcja. W zestawie znajduje się para dodatkowych długich nóg XL, która umożliwia ustawienie wędek z wysoko uniesionymi szczytówkami lub na stromych brzegach. Rod pod Blax standardowo dostarczany jest z solidnym pokrowcem transportowym. Dostępny w wersji na trzy lub cztery wędki.

Carp Spirit zdalnie sterowana lampa biwakowa LED

Lampa biwakowa o długości 21 cm, wyposażona w dwie pętle do podwieszania i pięć różnych trybów świecenia: światło białe o pełnej mocy (do 8 godzin), światło białe z oszczędzaniem energii (do 60 godzin), światło czerwone o pełnej mocy (do 8 godzin), światło czerwone z oszczędzaniem energii (do 60 godzin), światło czerwone SOS (pulsujące). Posiada wskaźnik naładowania baterii, funkcję zdalnego sterowania (do 15 metrów) oraz powerbank USB (2000 mAh).

Carp Spirit Blax podpórka wraz z buzz barem

Idealny na szybkie wypady, kompletny zestaw, na który składa się podpórka wraz buzz barem. Całość wykonano z lekkiego aluminium (używanego w lotnictwie), w trwałym, czarnym anodyzowanym wykończeniu. Podpórkę zakończono „świdrem”, ułatwiającym umieszczenie jej w twardym gruncie.

Carp Spirit swinger X7

Wysokiej klasy swinger wyposażony w głowicę z możliwością zmiany koloru podświetlania (można to zrobić jednym przyciskiem!). Dostępne opcje kolorystyczne: czerwony, żółty, zielony, biały, jasnoniebieski, fioletowy, ciemnoniebieski. Dwukulowy, mocny klips na żyłkę posiada regulowany zacisk, a przesuwany ciężarek pozwala na regulację siły napięcia linki. Swinger wyposażono również w przewód wraz ze złączem jack 2,5 mm oraz baterię (typ CR2032, znajduje się w zestawie).

 

Więcej na www.normark.pl

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2018

shrinkToFit