Propozycje Big Carp Zone

0
71
shrinkToFit

Sticky Bloodworm Pellet

Każdy, kto kiedykolwiek oglądał legendarne filmy Kordy z serii Underwater, mógł na własne oczy zobaczyć, jak skuteczny jest ten pellet. Jak mówi producent – To jeden z najbardziej popularnych i miażdżąco skutecznych pelletów, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany. Wiele firm próbowało go skopiować, ale nikomu to się nie udało. To absolutnie wiodący produkt tego typu na rynku. Sticky Bloodworm Pellet jest kompletnym źródłem pożywienia. Posiada niską zawartości oleju oraz wyjątkową podwójną, sekretną powłokę. Kiedy zewnętrzna warstwa odrywa się, jej cząstki unoszą się w górę przez toń i ściągają ryby w miejsce nęcenia. Druga powłoka „wycieka” na zewnątrz w postaci gęstej, ciemno czerwonej chmury, która przykleja się do dna łowiska. Sticky Bloodworm Pellet można używać również w postaci kul zanętowych (po dodaniu płynu), jest też idealny do Methody. Dostępny w opakowaniach 900 g i 2,5 kg i trzech rozmiarach: 2,3 mm, 4 mm, a także 6 mm. Szacunkowe ceny detaliczne: od 29 zł.

Sticky Bloodworm Shelf Life Bait

To oryginalne i najlepsze przynęty bloodworm znane na rynku – twierdzą stanowczo przedstawiciele firmy. Co sprawia, że wersja Sticky jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna? Mix użyty do wyrobu tych kulek opiera się na mączce rybnej, a obok białek mleka użyto też min. rozpuszczalnych białek rybnych, wyciągu ze skorupiaków, osocza krwi i sprawdzonego Robin Red. W Sticky Bloodworm Shelf Life Baitznajdziemy również różnorodne witaminy i składniki mineralne. To znakomicie skomponowane i niezwykle atrakcyjne źródło naturalnego pokarmu bloodworm, czyli ochotki. Co istotne, seria ta świetnie sprawdzi się w długotrwałym nęceniu.Producent zadbał, aby przynęty miały możliwie zbliżony skład do kulek mrożonych. Różnica polega jedynie na dodaniu do nich naturalnego środka konserwującego, dzięki czemu boilies są dłużej przydatne do użycia. Kulki zanętowe kupimy w rozmiarach 12 mm, 16 mm i 20 mm oraz w opakowaniach 1 kg i 5kg. Szacunkowe ceny detaliczne: od 58 zł.

Sticky Bloodworm Active Mix

Mieszanka świetnie uzupełniająca serię Sticky Bloodworm, znakomita również do użytku z innymi przynętami. Zawiera wysoki poziom tzw. Base Mix wraz ze zwiększonym poziomem rozpuszczalnych składników, co skutkuje szybszym uwalnianiem się atraktorów. W składzie Bloodworm Active Mix znajdują się tylko i wyłącznie najlepsze składniki: mączka rybna, ekstrakty skorupiaka, Robin Red, plazma krwi i nieco legendarnego pelletu Bloodworm. Perfekcyjnie uwalnia ona małe cząstki pokarmu, które unosząc się w toni, ściągają ryby do miejsca ulokowania zestawu i długo je tam utrzymują. To produkt przeznaczony przede wszystkim dla karpiarzy, ale sprawdzi się również przy łowieniu innymi metodami. Można go także łączyć w proporcjach pół na pół, na przykład z chlebem. Aby jeszcze bardziej podnieść skuteczność Bloodworm Active Mix, mieszankę możemy dodatkowo nawilżyć Sticky Cloudy Bloodworm Liquid lub Sticky Bloodworm Bait Glug. Bloodworm Active Mix dostępny jest w opakowaniach 900 g i 2,5 kg. Szacunkowe ceny detaliczne: od 29 zł.

 

Więcej na www.bigcarpzone.eu

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2018

shrinkToFit