Propozycje Shimano

0
134
shrinkToFit

Shimano Big Baitrunner XTB Long Cast

Kultowy Baitrunner od Shimano w nowej odsłonie. Wyposażony w odkuwaną na zimno przekładnię główną, oscylację typu Slow, nawój Aero Wrap II oraz cztery kryte łożyska S A-RB. Kołowrotek posiada udoskonalony system wolnego biegu szpuli z płynnym zakresem regulacji. Jak mówią w Shimano, to niby wciąż ten sam Baitrunner, a jednak zupełnie nowy kołowrotek, uszyty na miarę technologii XXI wieku. Szacunkowa cena detaliczna: 939 zł.

Shimano Technium

Czym powinna charakteryzować się idealna żyłka? Niską rozciągliwością, dużą wytrzymałością i odpornością na przetarcia. Dzięki trójwarstwowej konstrukcji, żyłka Shimano Technium spełnia te wymogi idealnie. To obecnie najchętniej wybierana przez profesjonalnych karpiarzy żyłka. Ta sama, nie zmieniona od lat – robiła i wciąż robi furorę na europejskim rynku karpiowym. Szacunkowa cena detaliczna: od 49 zł za 300 metrów.

Shimano Tribal Trench Euro Stress Free

Składana, wygodna w transporcie, bezpieczna dla ryb mata karpiowa – nowość w ofercie Shimano na 2019 rok. Tribal Trench Euro Stress Free wyposażona została w system szybkiego montażu, grube pikowane dno i ścianki boczne, które dbają o bezpieczeństwo ryby w każdej sytuacji. W komplecie załączone są piny, pozwalające przymocować matę do podłoża. Rozmiar maty (120 cm x 80 cm x 38 cm) pozwoli zmieścić w niej największe okazy. Szacunkowa cena detaliczna: 579 zł.

Shimano Tribal Trench Euro Protection

Wygodna w transporcie, klasyczna mata karpiowa o wymiarach 110 cm x 76 cm x 22 cm, pozwalająca bezpiecznie przetrzymać największe karpie. Bardzo grube, pikowane dno oraz ścianki dbają o to, by ryba nie doznała żadnego urazu, a zamontowana narzuta z delikatnej siatki pozwala utrzymać rybę w dobrej kondycji i chroni ją przed wysuszeniem. Mata posiada wygodny system transportowy – spinana jest paskami kompresyjnymi. Można ją schować do dołączonej w komplecie torby transportowej. Szacunkowa cena detaliczna: 599 zł.

Shimano SpeedMaster 14000 XTC

Dostępny w sprzedaży od kilku tygodni SpeedMaster 14000 XTC to kolejny kołowrotek, który udowodnił, że przystępne cenowo big pity od Shimano zdominowały tę kategorię rynku. Wyposażony w oscylację Super Slow 5 oraz hamulec Hi-Speed Drag z płynnym i szybkim zakresem regulacji, SpeedMaster 14000 XTC w ciągu pierwszego miesiąca sprzedał się w ilości kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy w całej Europie. To bez wątpienia kolejny, po Shimano Ultegra XTD, kołowrotek, który na długo zapadnie wędkarzom w pamięci. Szacunkowa cena detaliczna: 599 zł.

Shimano Tribal TX2 Cork

Po niebywałym sukcesie, jakim była premiera wędzisk TX2 oraz TX5, przyszła pora na uzupełnienie najpopularniejszych serii o modele z korkową rękojeścią. To ten sam, niezmieniony i ceniony przez wędkarzy blank TX2, ubrany jednak w bardzo klasyczne szaty. W ofercie dostępny jest pełen przekrój modeli, w tym tak znane i lubiane przez wędkarzy łowiących z pontonu modele dziesięciostopowe. Szacunkowa cena detaliczna: od 489 zł.

Shimano Tribal TX4

Powiększyła się rodzina profesjonalnych wędzisk karpiowych Tribal TX4. Dołączyły do niej kije 9 ft oraz 10 ft, idealne do łowienia z podchodu lub ze środków pływających. To obecnie jedne z najchętniej wybieranych przez wędkarzy wędzisk Shimano. Blank High Pressure Carbon 100 wzmocniony żywicą, wyposażony w przelotki typu SiC Seaguide poradzi sobie z największymi karpiami na wodzie i lądzie. Szacunkowa cena detaliczna: od 639 zł.

Shimano Tribal Trench Euro Cradle

Zaprojektowana i przemyślana od podstaw wanienka karpiowa, która spełnia wszystkie aspekty bezpieczeństwa ryby. Dzięki niepowtarzalnemu kształtowi, pozwala wygodnie podebrać rybę do zdjęcia, bez obaw o to, że o coś zahaczymy i w konsekwencji obijemy rybę. Jednocześnie jej kształt pozwala utrzymać karpia wygodnie w miejscu, bez obaw o to, że zsunie się z wanienki na ziemię. Cztery regulowane nogi aluminiowe są gwarantem wytrzymałości i bezpieczeństwa, a system łatwego montażu i demontażu pozwala błyskawicznie zatroszczyć się o rybę. W komplecie załączona jest specjalna osłona, zabezpieczająca karpia przed przesuszeniem. Szacunkowa cena detaliczna: 559 zł.

więcej na www.shimano.com

shrinkToFit