Big Fish pod patronatem Wędkarstwo24.com zakończony

0
7
shrinkToFit

Pod patronatem naszego portalu na Łowisku Expert-Karp Nekielka w dniach od 19 do 23 kwietnia odbyły się zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Wystartowało w nich 19 zespołów z całej Polski. Wszyscy starali się złowić tę jedną największą rybę – karpia lub amura.

Podczas rejestracji każdy zespół otrzymał od organizatorów upominki, a przed rozpoczęciem losowania wszystkie przybyłe zespoły zaproszone zostały na poczęstunek z grilla. Jak zawsze rywalizacja trwała do samego końca. W sumie wyholowano kilkadziesiąt karpi i amurów, kilka sztuk w trakcie holi zeszło z haków. Generalnie podczas tej edycji imprezy karpie żerowały bardzo chimerycznie. Niespodziewanie słoneczna pogoda nie sprzyjała braniom.

Pierwsze oraz drugie miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 7 w składzie Adam Maciaszek i Darek Olachowski, łowiąc karpie o wadze 20,01 kg oraz 19,87 kg. Trzecie miejsce wywalczyli Kacper Piechniak oraz Grzegorz Szelest z karpiem o wadze 18.50 kg.

Zwycięzcy oprócz wspaniałych pucharów, medali okolicznościowych i weekendowych zasiadek na łowisku otrzymali również nagrody w sprzęcie karpiowym oraz nagrodę główną zawodów, którą było 5 tyś złotych w gotówce.