Propozycje Normark

0
100
shrinkToFit

Nowości Carp Spirit

Carp Spirit rod pod Inox

Rod pod Inox Carp Spiritzostał zaprojektowany od podstaw z wykorzystaniem wspomagania komputerowego CAD (Computer Aided Design) i wykonany w całości z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 300. Jest niezwykle trwały i zapewnia lata bezawaryjnego użytkowania. Każdą z nóg wyposażono w unikatowy sprężynowy mechanizm blokujący ją w odpowiedniej pozycji. Ta innowacyjna konstrukcja pozwala na bardzo szybkie rozkładanie i składanie. Nogi przystosowane są do różnych rodzajów powierzchni i kątów nachylenia gruntu. Można je ustawić pod kątem 45 stopni lub – w najniższej pozycji – pod kątem 22,5 stopni, dzięki czemu statyw staje się znacznie niższy, a wędziska znajdują bliżej gruntu. Każda z czterech pionowych podpórek wyposażona została w szybkomocujący adaptor, ułatwiający błyskawiczny montaż. Konstrukcja jest kompatybilna ze wszystkim buzz barami z serii Inox. Rod pod można kupić w formie podstawy (to oferta dla wędkarzy, którzy mają już buzz bary Inox) albo jako kompletny stojak, z zamocowanymi buzz barami na trzy lub cztery wędki, wyposażony w pięć szybkozłączek QR, umożliwiających ustawienie trzech lub czterech wędek. Szacunkowa cena detaliczna: kompletny rod pod 1.300 zł.

Carp Spirit swingery Inox

Zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii system swingerów Carp Spirit Inox wyznacza nowy standard w dziedzinie wizualnej sygnalizacji brań.Pomimo, iż sygnalizatory wyglądają na proste urządzenia, oferują wyjątkowe, inteligentne funkcje,zapewniające lepszą sygnalizację brań, wygodną obsługę oraz uniwersalność. Ichkluczowym elementem jest klips z podwójną regulacją DAC, która umożliwia łowienie z linką swobodnie przesuwającą się między magnetycznymi kulkami lub kompletnie zablokowaną. Możliwa jest też bezpośrednia regulacja nacisku kulek magnetycznych za pomocą bocznej śruby dociskowej, szczególnie przydatna podczas łowienia z użyciem plecionek bądź żyłek o małej średnicy. Sama regulacja jest prosta i szybka, a to dzięki zintegrowanemu magnesowi neodymowemu i specjalnie wyprofilowanemu otworowi w adapterze (zapewnia on za każdym razem idealne ustawienie). W komplecie znajdują się dwa wkręcane ciężarki (5 i 10 g), dające możliwość zestawienia czterech wersji obciążenia: 0, 5, 10 i 15 g. Gwarantuje to dostosowanie się do praktycznie każdych warunków – od łowienia blisko brzegu z luźną żyłką, po mocne napięcie linki, typowe dla długich dystansów. Podwójny przegub bezpośrednio pod głowicą dodatkowo zwiększa czułość sygnalizacji i jest szczególnie przydatny podczas łowienia z luźną żyłką. Każdy swinger wyposażono w zestaw sześciu głowic RLA (Light Reactive Acrylic) w kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym, fioletowym oraz przeźroczystym. Głowice mają specjalny otwór, w którym można umieścić źródło światła. Zestaw części wymiennych do swingerów dostępny jest oddzielnie. Szacunkowe ceny detaliczne: zestaw czterech swingerów 356 zł, zestaw trzech swingerów 276 zł, pojedynczy swinger 96 zł.

Carp Spirit namioty Blax

Namioty Carp Spirit Blax dostępne są w dwóch wersjach: jednoosobowej oraz dwuosobowej. Oferują wysoką jakość i bardzo atrakcyjną cenę. Wykonano je z mocnego, trwałego poliuretanu 210D, dodatkowo wzmocnionego nylonem. Wodoodporność tkaniny wynosi 5000 mm H₂O, a wszystkie szwy zostały podklejane termicznie taśmą, dzięki czemu w namiocie jest sucho nawet w najbardziej deszczowe dni. Dwużebrowe, aluminiowe konstrukcje są lekkie i wyposażone z przodu w dodatkowe żebro tworzące przedsionek – idealny do zasiadek. Drzwi posiadają trzy opcje: całkowite zamknięcie, przezroczyste okno z PVC oraz moskitiera. Dodatkowo cały przód może być zwinięty i zabezpieczony zatrzaskami w celu zapewnienia całkowitej widoczności łowiska.  W komplecie znajduje się powiększona torba transportowa i mocne śledzie T. Do obu modeli można dokupić osobno zimowy tropik Winter Skin, zapewniający komfort w najbardziej ekstremalnych warunkach. Szacunkowe ceny detaliczne: Blax namiot jednoosobowy 600 zł, Blax narzuta jednoosobowa Winter Skin 300 zł, Blax namiot dwuosobowy 750 zł, Blax narzuta dwuosobowa Winter Skin 400 zł.

Carp Spirit wędziska Blax

Cienkie, matowoszare blanki wędzisk Blax wykonano z najlepszego 30-tonowego węgla. Każdy kij uzbrojony jest w wysokiej jakości przelotki SiC Sea Guides oraz lekkie komponenty z anodowanego aluminium. Wśród modeli o standardowej krzywej ugięcia można znaleźć min. kije dziesięciostopowe, idealne do stalkingu oraz łowienia w małych łowiska o zarośniętych brzegach. Dostępne są też trzyskładowe wersje wędek. Szacunkowa cena detaliczna: od 206 zł.

Nowości Dynamite Baits

Dynamite Baits Evolution Oil

Evolution Oil to silne i aromatyczne naturalne oleje rybne – z kryla i tuńczyka. Można je dodać do każdej przynęty, aby uzyskać inny profil smakowy. Zawierają dużo naturalnych minerałów i witamin. Nie rozpuszczają PVA i doskonale pracują w zimnej wodzie. Szacunkowa cena detaliczna: 27 zł.

Dynamite Baits wafters

Waftersy od Dynamite Baits stworzone na bazie zupełnie nowej formuły. Zawierają składniki używane w produkcji najlepszych kulek premium i są perfekcyjnie dopasowane do zanęty sypkiej. Umieszczone w łowisku powoli uwalniają atraktory. Szacunkowa cena detaliczna: 23 zł.

więcej na www.normark.pl

shrinkToFit