Karty jezior i mapy 3D w aplikacji Deeper

0
3
shrinkToFit

 

Aplikacja obsługująca echosondy Deeper otrzymała właśnie dużą aktualizację, w której wprowadzono tak zwane karty jezior. Zawierają one szczegółowe informacje na temat danego akwenu, aktualnych warunków atmosferycznych nad nim panujących wraz z prognozą pogody oraz mapy batymetryczne w formacie 3D.

To funkcje, na które użytkownicy Deepera czekali od dawna. Pozwalają one jeszcze lepiej planować wyprawy wędkarskie i umożliwiają zdobycie cennych informacji jeszcze przed wyruszeniem nad wodę.

Jak skorzystać z nowych funkcji? To szalenie proste. Szukamy na mapie interesującego nas łowiska, następnie klikamy na niebieską ikonę (z falami i odznaką 3D) i otwieramy kartę jeziora. Znajdziemy tam szczegółowe informacje na temat aktualnych warunków atmosferycznych panujących nad wodą, w tym temperaturę powietrza, siłę i kierunek wiatru, wartość ciśnienia oraz sumę opadów. Dostępna jest także prognoza pogody na kolejne pięć. Z karty dowiemy się również jak długo potrwa dzień, o której godzinie nastąpi wschód i zachód słońca oraz w jakiej fazie jest księżyc.

 

„Wisienką na torcie” są mapy batymetryczne akwenów w formacie 3D. W skrócie – teraz możecie po prostu zobaczyć ukształtowanie dna danej wody! Funkcja ta umożliwia – jeszcze przed wyprawą – wytypować potencjalne miejscówki. To ogromne ułatwienie dla wszystkich wędkarzy, szczególnie dla tych, którzy nad dane jezioro wybierają się po raz pierwszy. Pamiętajcie, że aby obejrzeć mapy batymetryczne 3D musicie mieć wykupiony dostęp Fish Deeper Premium.

 

Deeper przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników. Teraz Fish Deeper Premium można wypróbować za 0,99 € za pierwszy miesiąc! Oferta ważna jest do 15 września. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

shrinkToFit