Na sto procent

0
16
SONY DSC
shrinkToFit

Zawsze co roku starałem się odwiedzić kilka polskich wód. W 2017 było dokładnie tak samo, tyle, że zasiadek tych było nieco więcej. Ostatnie kilka wypraw przed narodzinami mojego synka dało mi piękne ryby w Anglii. Nie wiem czy to stare przyzwyczajenia, czy może rutyna, ale w Polsce nie wszystko poszło tak, jakby pójść mogło i o tym Wam dziś opowiem. To początek fascynującej opowieści pióra Piotra Kubika pod tytułem „Na sto procent”. Tylko w nowej Karpmanii.

 

W związku z Rybomanią Poznań 2018 postanowiliśmy przyśpieszyć premierę pierwszego tegorocznego numeru Karpmanii. Już od piątku 9 lutego Karpmania 1/2018 dostępna będzie na naszym stoisku. Również tam będziecie mieli okazję wykupić prenumeratę gazety na rok 2018. Od 14 lutego Karpmanię 1/2018 kupicie w każdym salonie EMPiK, wybranych punktach Inmedio, kioskach Ruchu oraz dobrych sklepach wędkarskich.

Chcesz otrzymywać Karpmanię wprost do swojego domu, jeszcze przed oficjalną premierą w salonach EMPiK, Inmedio oraz kioskach Ruchu? Zamów prenumeratę już dziś – zapraszamy do naszego sklepu online.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit