Big Fish pod patronatem portalu Wędkarstwo24

0
2
shrinkToFit

Pod patronatem naszego portalu na łowisku Expert-Karp Nekielka w dniach od 18 do 22 kwietnia odbyły się kolejne zawody karpiowe z cyklu Big Fish. W imprezie wystartowało 21 zespołów z całej Polski. Wszyscy walczyli o tę jedną, największą rybę – karpia lub amura.

Przed rozpoczęciem losowania wszystkie zespoły zaproszone zostały na poczęstunek z grilla. Podczas rejestracji każdy otrzymał pamiątkową czapeczkę z logo imprezy. Jak zawsze rywalizacja trwała do samego końca. W sumie wyholowano kilkadziesiąt karpi i amurów. Kilka sztuk w trakcie holi umiejętnie zeszło z haków.

Podczas ceremonii zakończenia zawodów nagrodzono ekipy, które złowiły trzy największe ryby. I miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 19 Artur Zimmermann/Grzegorz Łęcki, łowiąc karpia o wadze 21.65 kg, II-III miejsce zajęli Krzysztof/Krystian/Anna Fabian z karpiami o wadze 19.00 kg i 19.46 kg. Zwycięzcy oprócz wspaniałych pucharów, medali okolicznościowych, weekendowych zasiadek na łowisku, otrzymali nagrody w sprzęcie karpiowym oraz nagrodę główną zawodów, którą było 5.000 zł.