Big Fish Nekielka – podsumowanie

0
68
shrinkToFit

Pod koniec kwietnia na Łowisku Expert-Karp Nekielka pod naszym patronatem medialnym odbyły się kolejne już zawody karpiowe z cyklu Big Fish. Dwadzieścia dwuosobowych teamów z całej Polski starało się złowić największą rybę zawodów – karpia lub amura i jak zawsze rywalizacja trwała do samego końca. W sumie wyholowano blisko 100 karpi i amurów, kilka „ładnych” sztuk w trakcie holi zeszło z haków. Ostatniej nocy ekipa ze stanowiska 39 już cieszyła się wspaniałym karpiem o wadze grubo ponad 20 kilogramów, jednak olbrzym wyszedł z tej potyczki zwycięsko, spinając się z haka tuż przy brzegu. Ryba ta na pewno zmieniłaby klasyfikację końcową. Inne zespoły również walczyły do samego końca, starając się o największe egzemplarze.

I miejsce zajęła ekipa ze stanowiska nr 9 – Bartosz Hulewicz/Robert Krysztofiak – łowiąc karpia o wadze 24,73 kg. II miejsce zajęli Marek Samborski/Marcin Dynakowski ze stanowiska nr 13, z karpiem o wadze 21,42kg. III miejsce przypadło w udziale ekipie ze stanowiska nr 7 – Andrzej Pałasz/Michał Stelmach – którzy złowili karpia o wadze 20,53 kg.

Zwycięzcy oprócz wspaniałych pucharów, medali okolicznościowych, weekendowych zasiadek na łowisku, otrzymali także prenumeratę naszego magazynu, nagrody w sprzęcie karpiowym oraz nagrodę główną zawodów, którą było 2.500 PLN. Dodatkowo, wśród wszystkich pozostałych do końca imprezy ekip, rozlosowano pięć darmowych dwuosobowych zasiadek na Łowisku Nekielka do wykorzystania w bieżącym sezonie.

shrinkToFit