Trakker Junior Carp Academy 2017

0
58
shrinkToFit

Pod patronatem Karpmanii od 11 do 13 sierpnia na łowisku Leśniewo województwie wielkopolskim odbędzie się pierwsza edycja Trakker Junior Carp Academy 2017. Jak mówi Tomasz Mulka z firmy Trakker To nieodpłatne przedsięwzięcie przeznaczone dla juniorów wędkarstwa karpiowego. Akademia ma przede wszystkim wspomóc wiedzą młodych adeptów tego sportu, a przy okazji włączyć w to dobrą zabawę. W czasie trwania spotkania będziecie mieli nauczyć się sondowania za pomocą markera, poprawnej techniki oddawania dalekich rzutów, tworzenia swoich własnych przyponów z firmą UNDERCARP, rolowania pierwszych kulek z Hubertem Pilszakiem FANTAZY BAITS, ale przede wszystkim wędkowania pod okiem doświadczonych kolegów. Jako TRAKKER chcemy, aby ten weekend był dla Was niezapomniany i z pewnością taki będzie!

Co zrobić, aby wziąć udział w Trakker Junior Carp Academy 2017?

  1. Trzeba mieć od 12 do 16 lat oraz zabrać ze sobą rodzica lub prawnego opiekuna na cały okres trwania akademii
  2. Wysłać w zgłoszeniu co najmniej 3 zdjęcia przedstawiające kandydata wraz z karpiem lub amurem
  3. W kilku zdaniach napisać „Czym dla Ciebie jest wędkarstwo karpiowe?”

Zgłoszenia muszą zostać wysłane rodzica lub prawnego opiekuna przyszłego uczestnika. Pamiętaj, nie zapomnij zabrać ze sobą sprzętu wędkarskiego, który pozwoli Ci na spędzenie tych świetnie zapowiadających się 48 godzin. Dla wszystkich uczestników akademii redakcja Karpmanii przygotuje drobne upominki.

 

Przewidywane jest maksymalnie 10 miejsc dla uczestników Akademii. Zgłoszenia wysyłajcie na adres trakkeracademy@gmail.com

shrinkToFit