Wedkarz.pro – ponad 20 tysięcy produktów dostępnych od ręki

0
24
shrinkToFit

Internetowy sklep Wedkarz.pro to idealne miejsce do zrobienia wędkarskich zakupów. Serwis oferuje profesjonalną obsługę, fachową pomoc w wyborze sprzętu i autentycznie szeroki asortyment. Czy wiecie, że Wedkarz.pro to ponad 20 tysięcy produktów dostępnych od ręki, które wysyłane są na cały świat?!

Oferta Wedkarz.pro obejmuje niemalże każdą odmianę wędkowania, w tym spinning, method feeder, wędkarstwo morskie oraz oczywiście wędkarstwo karpiowe. W sklepie kupisz w naprawdę konkurencyjnych cenach sprzęt wielu renomowanych marek, w tym Fox, Shimano, Prologic, MAD, Mikado, Dragon oraz Jaxon.

Komfort klientów podczas zakupów to dla firmy absolutny priorytet. Z Wedkarz.pro można skontaktować się telefonicznie, drogą mailową oraz poprzez chat, już wkrótce także w języku angielskim i niemieckim. I co najważniejsze – wysyłka zamówionych produktów odbywa się błyskawicznie, w ciągu 24 godzin. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi i doświadczonymi przewoźnikami, dzięki czemu paczki trafią do Was ekspresowo i bez komplikacji. Stali klienci mogą zawsze liczyć na atrakcyjne rabaty – mówi właściciel serwisu Piotr Bednarek.

Internetowy sklep Wedkarz.pro funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Aby wybór sprzętu przebiegał jeszcze sprawniej i przyjemniej, odświeżyliśmy ostatnio naszą stronę internetową. Uzupełniliśmy też stany magazynowe – teraz bez najmniejszych problemów znajdziecie u nas wszystkie nowości. Energiczny rozwój na rynkach zagranicznych pozwala nam zaproponować Wam produkty wielu renomowanych marek, niekiedy dostępnych jedynie na lokalnych rynkach. Posiadamy bogate doświadczenie nie tylko w wędkarstwie, ale także w obsłudze klienta oraz procesach logistycznych – uzupełnia Piotr Bednarek.

 

Zapraszamy na zakupy w Wedkarz.pro. Koniecznie odwiedźcie Strefę karpiową!

Szybki kontakt: 794 790 321 lub pomoc@wedkarz.pro w godzinach od 8:00 do 16:00

shrinkToFit