Wędkarskie gwiazdy na Rybomanii Lublin

0
23
shrinkToFit

Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja Rybomanii w Lublinie. Impreza odbędzie się już w najbliższy weekend, na terenie Targów Lublin. To wydarzenie rozpoczyna serię prezentacji nowości na sezon 2017, skierowaną do szerokiej publiczności.

 

Dla miłośników wędkarstwa Rybomania jest też okazją do spotkania się z osobistościami wędkarskiego świata. To prawdziwi pasjonaci, którzy bez wędki nie wyobrażają sobie życia i dla których zasiadki nad wodą to niemalże uzależnienie. Wielu z nich to prawdziwi szczęściarze, którym pasję udało się połączyć z życiem zawodowym i dziś są testerami znanych światowych marek wędkarskich lub sami produkują sprzęt wędkarski – przynęty, wędki, zanęty. W tym znakomitym gronie są też uczestnicy prestiżowych zawodów wędkarskich jak chociażby Krzysztof Charmuszko, który w 2014 roku wraz z Andrzejem Walczakiem i Gabrielem Starcem zatriumfowali podczas renomowanych zawodów World Carp Classic, czy Ernest Gutkiewicz – brązowy medalista Mistrzostw Świata oraz Andrzej Wnękowicz, trener Kadry Narodowej Juniorów w Wędkarstwie Muchowym oraz certyfikowany instruktor rzutowy federacji IFFF. Ich ogromne zamiłowanie do wędkarstwa sprawia, że są z ikonami branży, otwartymi na wymianę doświadczeń, dzielenie się dobrymi praktykami i spotkania z innymi miłośnikami wędkarstwa. Podczas Rybomanii w Lublinie wystąpią na Gigantycznym Akwarium prezentując nowości na kolejny sezon wędkarski i z pewnością zdradzą swój przepis na duuużą rybę.

Oto pełna lista gwiazd targów Rybomania w Lublinie: Andrzej Wnękowicz, Ernest Gutkiewicz, Jerzy Furmański, Jędrek „Emdżej” Chorążyczewski, Józef Pojedyniec, Kamil „Łysy Wąż” Walicki, Krzysztof Charmuszko, Łukasz „Dero” Doering, Mirosław Pieślak, Piotr Talma, Rafał Malinowski, Robert Adamski, Robert Policha, Radosław Witólski, Tomasz Duer oraz Zbigniew Kawalec.

 

Rybomania stratuje 3 grudnia o godzinie 10.00. W sobotę ekspozycja będzie czynna do godziny 18. Drugi dzień imprezy rozpocznie się także o 10.00, a zakończy o 17. Szczegółowe informacje dotyczące biletów znajdziecie pod tym adresem, tutaj znajduje się pełna lista wystawców, tu plan ekspozycji w wysokiej rozdzielczości, natomiast ten link zaprowadzi Was do planu pokazów w Gigantycznym Akwarium.

Już dziś zapraszamy Was na stoisko Karpmanii. Do zobaczenia w Lublinie!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit