Karpiowe dzienniki

0
23
shrinkToFit

Nowy rok to nowy sezon. Wprawdzie w ostatnich latach klasycznych, śnieżnych zim w zasadzie nie ma, co w konsekwencji spowodowało faktyczne zatarcie granic pomiędzy końcem a rozpoczęciem sezonu, jednak dla wielu z Was – w tym dla mnie – zima to czas wędkarskiego odpoczynku. Miesięcy tych nie spędzam jednak zupełnie bezczynnie. To okres przygotowań do wyjazdów oraz uzupełniania wszelkich braków, na przykład w karpiowych akcesoriach. To również znakomity moment na dogłębne analizy tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Tak swój arcyciekawy artykuł rozpoczyna Jacek Świętek. Karpiowe dzienniki – tylko w nowej Karpmanii.

 

W związku z Rybomanią Poznań 2018 postanowiliśmy przyśpieszyć premierę pierwszego tegorocznego numeru Karpmanii. Już od piątku 9 lutego Karpmania 1/2018 dostępna będzie na naszym stoisku. Również tam będziecie mieli okazję wykupić prenumeratę gazety na rok 2018. Od 14 lutego Karpmanię 1/2018 kupicie w każdym salonie EMPiK, wybranych punktach Inmedio, kioskach Ruchu oraz dobrych sklepach wędkarskich.

Chcesz otrzymywać Karpmanię wprost do swojego domu, jeszcze przed oficjalną premierą w salonach EMPiK, Inmedio oraz kioskach Ruchu? Zamów prenumeratę już dziś – zapraszamy do naszego sklepu online.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit