Spakuj się na wiosnę z bagażami Shimano Tribal

0
55
shrinkToFit

W dzisiejszych czasach wyposażeniem karpiarza stają się nie tylko wędki czy kołowrotki, ale również cała gama akcesoriów, począwszy od namiotów, wanienek, urządzeń elektronicznych, tripodów, krzeseł, łóżek i całej masy drobnych przedmiotów, bez których nasza wyprawa nie miałaby sensu. O ile ich kolekcjonowanie wydaje się proste (rzeczy przybywa nam po prostu z czasem), o tyle ich transport na i z łowiska wydaje się już rzeczą nieco bardziej skomplikowaną, a przetrzymywanie ich w namiocie bez zbędnego bałaganu wydaje się już wyczynem praktycznie niemożliwym. Ale czy na pewno? Po szczegóły odsyłamy Was do nowej Karpmanii, do artykułu pt. „Spakuj się na wiosnę z bagażami Shimano Tribal”.

 

W związku z Rybomanią Poznań 2018 postanowiliśmy przyśpieszyć premierę pierwszego tegorocznego numeru Karpmanii. Już od piątku 9 lutego Karpmania 1/2018 dostępna będzie na naszym stoisku. Również tam będziecie mieli okazję wykupić prenumeratę gazety na rok 2018. Od 14 lutego Karpmanię 1/2018 kupicie w każdym salonie EMPiK, wybranych punktach Inmedio, kioskach Ruchu oraz dobrych sklepach wędkarskich.

Chcesz otrzymywać Karpmanię wprost do swojego domu, jeszcze przed oficjalną premierą w salonach EMPiK, Inmedio oraz kioskach Ruchu? Zamów prenumeratę już dziś – zapraszamy do naszego sklepu online.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit