Rybomania Poznań 2019 – podsumowanie organizatora

0
28
shrinkToFit

Organizator Tragów Pasji, w tym Rybomanii Poznań 2019 – Międzynarodowe Targi Poznańskie – podsumował swoje imprezy. Weekend pełen przygód dobiegł końca! W dniach 1-3 lutego 2019 r. w Poznaniu odbyła się już kolejna edycja Targów Pasji. Blok Targów przyciągnął ponad 40 000 osób. Wydarzenia, które miały miejsce na Targach w ten weekend zintegrowały pasjonatów kilku dziedzin i wielu pokoleń. Targi Rybomania, jak co roku cieszyły się wypełnionymi po brzegi pawilonami. Ponad 250 wystawców zaprezentowało swoją ofertę, a wśród atrakcji czekających na zwiedzających znalazły się pokazy rzutowe i muchowe oraz symulator holu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także Strefa Trendów, która stanowiła zapowiedź nadchodzącego sezonu wędkarskiego. Ross Honey, wielka postać wędkarskiego świata, uświetnił Rybomanię swoją obecnością, co ucieszyło pasjonatów tego sportu. Podczas Boatexu na wielbicieli sportów wodnych i żeglarstwa czekały łodzie, katamarany, żaglówki, kajaki i wiele innych. Na scenie wspólnej Boatexu i Rybomanii przez trzy dni Targów prowadzone były prelekcje, które wzbogaciły merytorycznie wydarzenie.

Targi Survival Force Expo, dedykowane wszystkim pasjonatom sztuki przetrwania, militariów, knifeamking’u oraz wypraw survivalowych przysporzyły zwiedzającym nie lada emocji. W strefie prelekcyjnej pojawili się tacy goście jak Naval Polska – były operator JW GROM, autor bestsellerowych książek czy Seweryn Kubicki „Piechur” – twórca objętego patronatem National Geographic Traveler projektu „Pieszo przez wszystkie puszcze w Polsce”. Wiele atrakcji kierowanych dla zwiedzających przygotowała Agencja Mienia Wojskowego. Nie zabrakło pojazdów wojskowych, 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, transportera „KTO Rosomak”, multimedialnego symulatora do szkoleń jednostek wojskowych oraz samochodu terenowego HMMWV, zwanego potocznie „Humvee”. Nie słabnącym zainteresowanie cieszyła się również strzelnica ASG.

ShootingPro – targi strzeleckie były okazją do spotkań z interesującymi osobami, ale także ciekawego spędzenia czasu wśród miłośników tematyki strzelectwa. Targi odwiedziała Joanna Mazur- strzelec dynamiczny 3GUN&IPSC, mistrzyni Polski w Strzelbie Lady Standard.
Knieje – targi łowieckie zachwyciły zarówno doświadczonych hobbystów, jak i osoby dopiero planujące rozpocząć swoją łowiecką przygodę. Była to wyjątkowa okazja do spotkania się z osobistościami łowieckiego środowiska, poznania historii, rzemiosła i kultury myśliwskiej. Wśród licznych atrakcji znalazły się wydarzenia, które co roku wzbudzą zainteresowanie odwiedzających, jak: zawody strzeleckie, konkurs budowy ambon, koncerty, prezentacja najpiękniejszych gatunków psów myśliwskich oraz ptaków wykorzystywanych w sokolnictwie. Uczestnicy Targów będą również wziąć udział w konkursie jedzenia na czas kilogramowego wild burgera. Miłośnicy kuchni myśliwskiej mogli wziąć udział w live cookingu.

W ramach Targów Pasji coś dla siebie znaleźli zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy – najmłodsi i ci z wieloletnim doświadczeniem. Więcej informacji na www.rybomania.com.pl, www.Boatex.pl, www.knieje.pl, www.survivalforce.pl oraz www.shootingpro.pl

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit