Propozycje Massive Carp

0
31
shrinkToFit

Haith’s Robin Red

Jedyny, prawdziwy Robin Red na świecie. Jak mówią przedstawiciele Massive Carp – Robin Red jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy John E Haith Ltd. i jako jedyni w Polsce jesteśmy „aproved bait company” i posiadamy numer licencyjny, co daje pewność 100% oryginalności produktu. Robin Red to legendarny dodatek do każdego rodzaju miksu, na każdą porę roku. Doskonały do mieszanek typu birdfood, niezastąpiony w kompozycjach rybnych i orzechowych. Sprawdza się również jako dodatek do PVA, w zanętach lub w koszykach do metody. Charakteryzuje się bardzo intensywną, purpurową barwą i świeżym pieprznym aromatem, który pozwala bezsprzecznie rozpoznać oryginał. To wspaniały atraktor wzbogacony w odżywcze składniki, które ryby wprost uwielbiają. Stosowany w przynętach karpiowych już w latach 50-tych, do dziś cieszy się nieposzlakowaną opinią. Określany przez karpiowego eksperta Kena Townley’a jako najskuteczniejszy dodatek do przynęt karpiowych.

Stosowanie Robin Red do produkcji kulek oraz miksów gwarantuje sukces w łowisku. Karpie wręcz przepadają za jego wyjątkowym aromatem, zatem jest on absolutnym numerem jeden dla prawdziwego i profesjonalnego karpiarza. Dozowanie w miksach: najlepiej od 10%. Szacunkowa cena detaliczna: 47 zł za 0,5 kg, 80 zł za 1 kg.

Massive Baits Vario Mixed Pellets

Mieszanka pelletów od Massive Baits o różnej średnicy. Dzięki użyciu składników o różnym czasie rozpuszczania, miks doskonale pracuje w łowisku. To niebywale uniwersalna zanęta, która pozwoli długo utrzymać ryby w obrębie nęciska. W skład Vario Mixed Pellets wchodzą niemalże wszystkie pellety z asortymentu Massive Baits – od wersji micro aż do rozmiaru monster. Miks sprawdzi się zarówno przy długotrwałym nęceniu, jak i podczas krótkich zasiadek. Świetnie pracuje z kulkami, w woreczkach i siatkach PVA. Szacunkowa cena detaliczna: 17 zł za 1 kg, 47 zł za 3 kg, 139 zł za 10 kg.

Massive Baits Limited Edition Red Crayfish

Red Crayfish to najbardziej unikatowe kulki w arsenale Massive Baits. Prawdziwa mączka z raków słodkowodnych jest najlepszym naturalnym dodatkiem do przynęt karpiowych – charakteryzuje się silnym aromatem i grubą strukturą. Widać w niej kawałki skorup, pancerzy, szczypców, odnóży i oczywiście mięsa raków. Zawartość mączki rakowej w tych kulkach to blisko 25% i przy takiej ilości jej naturalny aromat jest mocno wyczuwalny. Dodatkowo kulki zostały wzbogacone mączkami rybnymi, ekstraktami oraz ostrymi przyprawami. Szacunkowa cena detaliczna: 38 zł za 1 kg.

Massive Baits Pineapplez Buttyricco Boilie Glug

Przeciwieństwa się przyciągają! Słodycz ananasa dopełniona intensywnością kwasu masłowego dały kompozycję o delikatnym, lecz aromatycznym zapachu. Zamknięcie tego zapachu w postaci Boilie Glug pozwala na zewnętrzne aromatyzowanie kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych. Mocno skoncentrowane substancje, aminokwasy, ekstrakty oraz betaina to tylko niektóre sekretne dodatki Pineapplez Buttyricco Boilie Glug. Wszystkie składniki zostały tak dobrane, aby przynęta wabiła ryby z dużych odległości. Kulki najlepiej moczyć bezpośrednio przed użyciem. W celu uzyskania maksymalnej siły wabienia, można je też zamoczyć na kilka godzin przed łowieniem. Produkt nie rozpuszcza materiałów PVA, doskonale nadaje się do sticków i Methody. Pojemność: 250 ml. Szacunkowa cena detaliczna: 38 zł.

Massive Baits Mączka Pacific Squid

Wyjątkowy dodatek do profesjonalnych przynęt karpiowych. Mączka Pacific Squid powstaje z bardzo rzadkiej odmiany Kalmara Gigantycznego, poławianego jedynie w Oceanie Spokojnym. Ciemnobrunatna mączka, bogata w aminokwasy i białko (aż 80%) pozyskiwana jest z całych kalmarów i charakteryzuje się doskonałą grubą strukturą, co jeszcze lepiej wpływa na pracę przynęty w łowisku. Posiada typowy, intensywny zapach owoców morza. Dodanie jej do miksu zwiększa wartość odżywczą kulek, a dzięki swojemu charakterystycznemu zapachowi, „daje” najostrożniejszym karpiom wyraźny „sygnał” pokarmowy. Można stosować ją w mieszankach w proporcji do 30%. Jest doskonale strawna dla ryb, doskonale komponuje się z aromatami rybnymi i typowym flavorem Squida. Szacunkowa cena detaliczna: 34 zł.

 

Więcej na www.massivecarp.pl

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2018

shrinkToFit