Polish Carp Master Cup 2017 pod patronatem Karpmanii

0
17
shrinkToFit

Na terenie kompleksu Ladywoods Lake w West Yorkshire w Wielkiej Brytanii, w dniach od 26 do 29 maja br. pod wyłącznym patronatem medialnym polskiej Karpmanii i angielskiego magazynu Carp Talk odbędą się zawody Polish Carp Master Cup 2017. Weźmie w nich udział w sumie dwudziestu dwóch zawodników, reprezentujących kluby i teamy wedkarskie z Wielkiej Brytanii. Uwaga, są jeszcze wolne miejsca!

 

Jak zapowiadają organizatorzy, w ramach imprezy, 29 maja o godzinie 8 rano odbedzie się specjalne seminarium ze znanym angielskim wędkarzem Terym Edmondsem. Terry to niekwestionowany mistrz dalekich rzutów i jednocześnie trzykrotny rekordzista Wielkiej Brytanii w tej dziedzinie. Temat to oczywiście „Sztuka rzucania”, a w ramach spotkania przewidziano część teoretyczną oraz praktyczną. Oprócz tego imprezę odwiedzi również Rob Hughes, który wraz ze swoją ekipą telewizyjną zamierza przy tej okazji zrealizować film o polskich karpiarzach.

 

Polish Carp Master Cup 2017 rozegrane zostaną na ponad czterohektarowym zbiorniku, na terenie kompleksu Ladywoods Lake w West Yorkshire. W tej niezwykle urokliwej wodzie pływa 500 karpi o średniej wadze około 20 lb. Największy mieszkaniec łowiska to cyprinus o wadze 41 lb. Tuż przy łowisku znajduje się toaleta, prysznic oraz bar, w którym mozna zamawiać ciepłe posiłki, kawę, herbatę, itp. Pod tym adresem znajdziecie serwis internetowy zbiornika.

 

Jak zapowiada Rafał Wojewoda z Team ActiveBaits, Polish Carp Master Cup ma szansę stać się imprezą cykliczną, a w przyszłosci będą to eliminacje do Mistrzostw Polski w wędkarstwie karpiowym. Po więcej informacji odsyłamy na stronę internetową organizatora oraz profil na FB.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit