Za trzy dni startują targi Rybomania Poznań

0
14
shrinkToFit

Już w najbliższy piątek o godzinie 11-tej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej startują największe w Europie targi wędkarskie Rybomania. Jak co roku pierwszy dzień imprezy to przede wszystkim spotkanie branży (do godz. 19-tej). W sobotę ekspozycję można oglądać od godziny 10-tej rano do 18-tej wieczorem, w niedzielę zaś od 10-tej do 17-tej.

Rybomania to niepowtarzalna okazja do poznania oferty producentów i dystrybutorów sprzętu wędkarskiego, zanęt i przynęt na nowy sezon. Na gigantycznej powierzchni swoje nowości na 2017 rok pokażą wszyscy liczący się gracze rynku wędkarskiego.

Tradycyjnie targi Rybomania to także pokazy na Gigantycznym Akwarium. W tym roku wystąpi na nim cała plejada zagranicznych gwiazd: Luc Coppens, Frederic Jullian, Philippe Careme, Yuri Grisendi, Sylvain Legrende. Nie zabraknie też polskich mistrzów wędki – nasz kraj reprezentować będą: Robert Taszarek, Tomasz Durer, Piotr Piskorski, Tomasz Krysiak, Radosław Witólski i Piotr Boufał. Zaprezentują oni nowe techniki połowu drapieżników, w tym także gigantycznym sumów.

 

Na Rybomanii nie może oczywiście zabraknąć naszej redakcji. Stoisko Karpmanii (zaznaczyliśmy je na planie jaskrawym kolorem) usytuowane jest w pawilonie, w którym znajdziecie również gigantyczne akwarium. Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszym zespołem redakcyjnym – będzie świetna okazja do rozmów, wspólnych zdjęć, itp.

shrinkToFit