Wystartowały zawody WCC JUNIOR 2016

0
16
shrinkToFit

Dziś o godzinie 14 ruszyły zawody World Carp Classic Junior 2016. Przypomnijmy – impreza odbywa się nad czeskim Katlov i biorą w niej udział dwa nasze zespoły: to pierwszy w historii tej imprezy kobiecy team firmy Normark Polska w składzie Kasia Kozłowska i Ola Skalmierska (kapitan Daniel Florczyk) oraz drużyna, którą tworzą Damian Gerc i Gerard Świeży (kapitan Marcin Jesiołowski).

Invalid Displayed Gallery

Oficjalne otwarcie WCC Junior 2016 nastąpiło wczoraj – w programie znalazły się min. parada zespołów z flagami, cześć artystyczna oraz losowanie. W jego wyniku nasza współpracowniczka Kasia Kozłowska i Ola Skalmierska wylosowały stanowisko numer 9, natomiast Damian Gerc i Gerard Świeży łowią na „siódemce”.

Z ostatniej chwili: pierwszą rybę World Carp Classic Junior 2016 (o wadze 9,5 kg) udało się wyholować Anglikom – Joshowi Force i Scottowi Bassett, którzy łowią pod okiem Franka Warwicka na stanowisku nr 16. Jak donoszą organizatorzy, złowiono już kolejne karpie.

Invalid Displayed Gallery

Impreza potrwa do niedzieli 29 maja. Na bieżąco rywalizację w WCC Junior 2016 możecie śledzić na firmowej stronie internetowej oraz profilu Facebook.

shrinkToFit