V Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich

0
26
scena z: Jerzy Biedrzycki
shrinkToFit

Targi Rybomania w Poznaniu nadchodzą wielkim krokami, a wraz z nią V Otwarty Festiwal Filmów Wędkarskich im. Jerzego Biedrzyckiego. Jak czytamy w komunikacie organizatora Wędkarstwo to nie tylko wspaniałe okazy ryb. To także niezwykłe emocje i zachwycająca o każdej porze roku przyroda. To one są głównymi bohaterami produkcji pokazywanych podczas Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich im. Jerzego Biedrzyckiego, stanowiącego ważny punkt w programie wydarzeń targów Rybomania w Poznaniu. W tym roku Festiwal będzie miał już swoją piątą edycję. Od ubiegłego roku odbywa się on pod patronatem Jerzego Biedrzyckiego, który wędkarskiej produkcji filmowej poświęcił całe swoje życie. Konkurs dedykowany jest tym, dla których wędkarstwo to nie tylko pogoń za coraz to większymi okazami ryb, ale także wyjątkowe emocje towarzyszące wędkarskim wyprawom i piękno miejsc, które odwiedzają pasjonaci zasiadek nad wodą. Jeśli potraficie pokazać je w niebanalny sposób w filmowym kadrze, zachęcamy do udziału w Festiwalu.

 

Filmy można zgłaszać do 5 lutego. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem. Ogłoszenie wyników odbędzie się 19 lutego, podczas targów Rybomania, na scenie przed Gigantycznym Akwarium, które w tym roku ponownie stanie się miejscem spektakularnych pokazów przynęt w wykonaniu znakomitych wędkarzy z Polski i zagranicy.

W Jury V Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich zasiądą: Józef Wróblewski (Wiadomości Wędkarskie), Daniel Kruszyna (Carppassion), Jarosław Mroczek (Karpmax), Adrian Śmigiel (Świat Karpia), Mariusz Kapuściński (Karpmania), Sebastian Kowalczyk (Wędkarska Korba), Jarosław Wysocki (WTV), Radosław Witólski (Wkra-Fishing) oraz Mateusz Kwiatkowski (Crazy Fishermen). Sponsorem tegorocznego festiwalu jest firma Daiwa-Cormoran.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit