Rybomania Lublin już w najbliższy weekend

0
18
shrinkToFit

Od 2 do 3 grudnia na terenie Targów Lublin odbędzie się już czwarta edycja Targów Wędkarskich Rybomania. To największa wystawa sprzętu wędkarskiego w Europie skupiająca wokół siebie dziesiątki tysięcy pasjonatów łowienia ryb, znakomite marki wędkarskie oraz utytułowanych wędkarzy. Całość ponownie uświetnia program pokazów na największym w Europie mobilnym akwarium o pojemności 23 tys. litrów.

Nowości na sezon 2018

W tegorocznej odsłonie Rybomanii w Lublinie, jak co roku, udział weźmie blisko stu dystrybutorów i producentów renomowanych marek wędkarskich. Ekspozycja o powierzchni ponad 6 tys. m2 stanie się sceną do prezentacji najnowszych modeli wędek, kołowrotków i przynęt (opracowanych i testowanych z udziałem znakomitych wędkarzy) oraz zanęt i innych akcesoriów niezbędnych podczas zasiadek nad wodą. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach.

Gigantyczne akwarium

Targi Rybomania w Lublinie to jednak przede wszystkim pokazy prowadzone na Gigantycznym Akwarium. Sprowadzony z Portugalii zbiornik ma pojemność 23 tys. litrów i na kilka dni przed targami zostanie zarybiony okazami ryb z polskich jezior i rzek. Dzięki przeszklonym ścianom, odwiedzający będą mogli obserwować pracę przynęt, które zaprezentują na żywo wykwalifikowani przedstawiciele wystawiających się marek.

Jeszcze więcej atrakcji!

Oprócz pokazów na Gigantycznym Akwarium na zwiedzających czeka wiele innych atrakcji, w tym strefa muchowa oraz strefa rzutowa. Fundacja Ratuj Ryby, która jest twórcą akcji Milion sandaczy dla Warty, przewidziała również podczas Rybomanii w Lublinie możliwość odebrania imiennego certyfikatu adopcji, dla tych osób, które już się zaangażowały w odbudowę środowiska w Warcie. Wszyscy pozostali będą mieli z kolei szansę poznać jej przesłanie i adoptować swoją rybę na miejscu. Dodatkowo wielu wystawców zaplanowało dla uczestników liczne promocje.

 

2-3.12.2017 to data, kiedy wszyscy będziemy Łowili Grubo w Lublinie. Nie może Was tam zabraknąć! Bilety cały czas można jeszcze kupić w niższej cenie na tixer.pl i ticketpro.pl, a jeśli chcecie być na bieżąco z wszelkimi nowościami i informacjami odnośnie tej i kolejnych Rybomanii gorąco zapraszamy do śledzenia strony www i profilu Rybomanii na FB.

shrinkToFit