Ruszył nowy portal karpiowy karpmania.com

0
15
shrinkToFit

Jak niektórzy z Was już pewnie zauważyli ruszył nasz nowy portal karpiowy wedkarstwo24.com Serwis zastąpił funkcjonujący dotychczas pod tym adresem sklep internetowy Karpmanii. Nowa strona to nie tylko uzupełnienie treści, które można znaleźć w magazynie. To również przegląd najświeższych informacji z karpiowego świata, baza łowisk, poszerzona wersja Zakupowego zawrotu głowy z informacjami o nowościach rynkowych, a także cały szereg artykułów z cyklu Skuteczne rozwiązania.

Na nowym portalu można oczywiście zamówić prenumeratę Karpmanii. W odświeżonym sklepie online dostępne są również karpiowe DVD oraz szereg innych produktów związanych z wędkarstwem karpiowym (oferta będzie na bieżąco poszerzana). Dodatkowo uruchomiliśmy również dział W obiektywie, w którym każdy łowca może umieszczać zdjęcia ze swoich wypraw. Zamysł jest taki, aby nie były to fotografie jedynie z rybami, ale także najróżniejsze ujęcia dokumentujące Wasze zasiadki.

Portal karpmania.com znajduje się cały czas w fazie rozwojowej, dlatego można spodziewać się jego licznych aktualizacji i modyfikacji. Czekamy na Wasze uwagi, opinie i pomysły redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit