Propozycje York Polska

0
42
shrinkToFit

Sakana C.A.R.P. Tactical Line-Boat

Ultra mocna żyłka w ciemnozielonym kolorze, ekstrudowana z japońskiego materiału o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Dodatkowo w produkcji żyłka została poddana pięcioetapowemu procesowi, mającemu za cel obniżenie jej rozciągliwości do minimum. W połączeniu z olbrzymią mocą i odpornością na przetarcia, otrzymano żyłkę idealną do wywózki i łowienia w najtrudniejszych miejscach. Dostępne średnice od 0,28 mm do 0,40 mm, w nawojach 300 i 600 metrów. Szacunkowa cena detaliczna: od 40 zł.

Sakana Kołyska Karpiowa

Pojemna kołyska z pokryciem PVC o wymiarach 110 cm x 53 cm x 43 cm. To miękka, bezpieczna dla ryb konstrukcja, z klapką ochronną zamykaną na mocne rzepy, składana do kompaktowych rozmiarów. Spośród innych konstrukcji wyróżnia ją wodoodporna, nie chłonąca zapachu torba transportowa w komplecie. Szacunkowa cena detaliczna: około 300 zł.

York Alarm Antykradzieżowy

Kompaktowy alarm antykradzieżowy, który może z łatwością zostać zamontowany np. na rod podzie lub belce namiotu. Wyposażony w czuły sensor ruchu o zasięgu od 3 do 5 metrów, o kącie wiązki podczerwieni obejmującej 100 stopni. Alarm jest wodoodporny i zapewnia płynną regulację głośności. Szacunkowa cena detaliczna: 58 zł.

Więcej na yorkpolska.pl

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2016

shrinkToFit