Propozycje York Polska

0
68
shrinkToFit

Sakana C.A.R.P. Tactical Braid

C.A.R.P. Tactical Braid to plecionka przyponowa stworzona dla wymagających karpiarzy, składającą się ze splotu 8 specjalnych włókien. Ich skład chemiczny został tak zoptymalizowany, aby zapewnić jak najlepszą zdolność tonięcia i jednocześnie niespotykaną odporność na przetarcia. Nieprzeciętna miękkość plecionki pozwala na naturalną prezentację przynęty w każdych warunkach. Dostępna w 20 metrowych szpulach, w dwóch wersjach kolorystycznych: zielono-czarnej i brązowo-czarnej.  Wytrzymałość plecionki to 25 lb lub 35 lb. Szacunkowa cena detaliczna: 15 zł.

York Dark Force

York Dark Force to świetnie wyglądający kołowrotek karpiowy z prawdziwego zdarzenia. Solidny mechanizm w połączeniu z pojemną szpulą sprawdzi się także podczas połowu wszystkich innych, silnych gatunków ryb. Dark Force został wyposażony w 7 łożysk wysokiej jakości (w tym oporowe), system wolnego biegu szpuli, wytrzymałą przekładnię główną i mocną obudowę o dużej wytrzymałości. Kołowrotek dostępny jest w trzech wielkościach: 4000, 5000 i 6000. Szacunkowa cena detaliczna: od 180 zł.

York Genesis V2 Black Swinger

York Genesis V2 Black Swinger jest odświeżoną wersją popularnego swingera Genesis, w całości wykonanego w czarnym, maskującym kolorze (poza głowicą, która występuje w czterech wersjach kolorystycznych). Solidne, przesuwne obciążenie zapewnia prawidłowe naprężenie linki niezależnie od warunków, zaś regulacja szczeliny na linkę pozwala stosować zarówno cienkie plecionki, jak i bardzo grube żyłki. Swinger wyposażono także w przyłącze do sygnalizatora elektronicznego. Szacunkowa cena detaliczna: 42 zł.

Więcej na yorkpolska.pl

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 2/2016

shrinkToFit