Propozycje Normark

0
20
shrinkToFit

Nowości Dynamite na 2017 rok

Complex-T

Seria Complex-T to całkowicie nowa receptura opracowana przez Terry Hearna i udoskonalana przez niego w ciągu ostatnich pięciu lat. Jest w pełni naturalna i bazuje na wysokiej jakości mączce rybnej LT94 oraz wątrobie. Zawiera spore ilości ziaren. Przy jej tworzeniu zrezygnowano z użycia sztucznych aromatów. Seria Complex-T jest skuteczna praktycznie przez cały rok, a w jej skład wchodzą: kulki zanętowe (10 mm, 15 mm, 20 mm, 26 mm) w opakowaniach 1 kg, kulki pływające (15 mm i 20 mm), dip 100 ml, liquid 500 ml, Hardened Hookbaits, czyli utwardzane, tonące kulki przynętowe, wytrzymujące na włosie ponad dwie doby (15 mm, 20 mm), dumbellsy (14 mm), korkowe kulki pływające (15 mm) oraz kulki Wafters, czyli zbalansowane przynęty, idealne na zarośnięte i zamulone łowiska oraz najostrożniejsze karpie (15 mm). Szacunkowe ceny detaliczne: od 27 zł do 54 zł.

Base Mix Complex-T&Tiger Nut

Wysokiej jakości mieszanka bazowa Complex-T&Tiger Nut to rozszerzenie serii premium The Source i The Crave. Jest idealna do samodzielnego przygotowywania kulek i pop upów z użyciem swoich ulubionych składników. Dostępna w opakowaniu 1 kg wraz z płynnym atraktorem. Szacunkowa cena detaliczna: 50 zł.

Morwa i Śliwka

Nowa seria Morwa i Śliwka to niezwykle atrakcyjne kulki zanętowe i haczykowe. Są uzupełnieniem Pop Up Fluro Mulberry. W sprzedaży dostępne są: kulki zanętowe (10 mm, 15 mm, 20 mm), kulki pływające (15 mm), Hardened Hookbaits (15 mm, 20 mm) oraz liquid. Szacunkowe ceny detaliczne: od 32 zł do 40 zł.

Liquidy

Dwa nowe litrowe liquidy. Są uzupełnieniem dotychczasowej serii Robin Red oraz Garlic i wykonane zostały z naturalnych składników. Można ich używać z materiałami PVA. Posiadają znakomity stosunek ceny do jakości i wydajności. Nowe liquidy są idealne do stosowania w mieszankach do nęcenia rakietami, a także zalewania kulek, pelletów oraz ziaren. Szacunkowa cena detaliczna: 27 zł.

Pellet Robin Red 2 mm

Nowy, dwumilimetrowy rozmiar pelletu zawierającego doskonały składnik Haith’s Robin Red. To wysokoproteinowy produkt z dużą zawartością olejów, idealny do method feeder, kubków zanętowych, jako składnik zanęt i mieszanek typu spod. Jest również doskonały do stosowania w materiałach PVA. Uznany za najlepszy czerwony pellet wśród dostępnych na rynku. Szacunkowa cena detaliczna: 27 zł.

Pasta Robin Red

Doskonała pasta do kulek proteinowych, wykonana przy użyciu najwyższej jakości esencji i atraktorów. Ma charakterystyczny zapach oryginalnych przypraw Haith´s. Szacunkowa cena detaliczna: 25 zł.

Liquid zapachowy Fish Gutz

Fish Gutz to absolutnie unikalny i skuteczny liquid zapachowy. Można go używać na kilka różnych sposobów. Warto dodać go do wody, którą rozrabiamy zanętę. Przyda się również do dopalania pelletów umieszczanych w podajnikach feederowych, można w nim także dipować przynęty oraz wykorzystać do produkcji własnych kulek proteinowych. Szczególnie polecany w chłodniejszych porach roku oraz w mało przejrzystych zbiornikach komercyjnych. Szacunkowa cena detaliczna: 20 zł.

 

Więcej na www.normark.pl

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2017

shrinkToFit