Propozycje Massive Carp

0
51
shrinkToFit

Specials Bolsena Squid Massive Baits

Najlepsza kulka roku 2016 Massive Baits. Bolsena Squid ma spośród boilies tej marki najbardziej skomplikowaną recepturę. Powstała w roku 2012, specjalnie na Mistrzostwa Świata WCC rozgrywane nad Jeziorem Bolsena i już wtedy na przynętę tę łowiono wspaniałe karpie. Kompozycja ma ponad czterdzieści składników w recepturze. Jest bogata w białko, aminokwasy, najlepsze oleje rybne oraz ekstrakty płynne i proszkowe. Charakteryzuje się dobrą strukturą i świetnie pracuje w wodzie dzięki frakcjom z mączki rakowej oraz z orzechów tygrysich. Jak mówią w Massive Carp Jeśli potrzebujesz najlepszej przynęty na rynku – wybierz Bolsena Squid! Rozmiar 18 mm, opakowanie 1 kg. Szacunkowa cena detaliczna: 50 zł.

Stinky Stuff Spray Original Massive Carp

Stinky Stuff Spray Original to silnie skoncentrowane atraktory w spray’u. Przez wiele lat pracowano nad nimi w warunkach laboratoryjnych w Anglii. Uzyskano doskonały produkt, aromatyzujący wszelkiego rodzaju przynęty, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa środowiska wodnego. Stinky Stuff nie rozpuszczają materiałów PVA i mogą być używane do przynęt na różne gatunki ryb. Są doskonałe na karpie oraz drapieżniki. Mogą być stosowane na przynęty spinningowe oraz zestawy końcowe różnego rodzaju. Wystarczy spryskać niewielką ilością kulki proteinowe, pellety, feedery, zanętę, robaki lub dowolne przynęty spinningowe, a przynęty dostaną ogromnej mocy wabiącej. Dzięki zaawansowanej technologii higroskopijnej bardzo długo pozostają na powierzchni każdej przynęty. Dostępne w opakowaniu 100 ml, w zapachu Original (mocno śmierdzący). Szacunkowa cena detaliczna: 50 zł.

Special Amino Glug Bolsena Squid Massive Carp

Special Amino Glug to coś więcej niż zwykły dip. Dedykowany jest do zewnętrznego aromatyzowania kulek, pelletów, ziaren i innych przynęt karpiowych. W składzie znajdują się mocno skoncentrowane substancje, Robin Red, aminokwasy, ekstrakty, betaina oraz inne, sekretne dodatki. Kompozycja Bolsena Squid bazuje na hydrolizatach rybnych, aromatach kałamarnicy oraz ekstrakcie z anchovy. Dzięki bardzo mocnemu zapachowi squida produkt skuteczny jest praktycznie przez cały rok. Przynęty najlepiej moczyć w Special Amino Glug bezpośrednio przed ich użyciem. W celu uzyskania maksymalnej siły wabienia, czas moczenia można przedłużyć do kilku godzin. Produkt nie rozpuszcza materiałów PVA. Dostępny w opakowaniu o pojemności 300 ml. Szacunkowa cena detaliczna: 47 zł.

Mączka z raków Red Crayfish Massive Carp

Absolutny hit wśród komponentów do kulek. Mączka z raków to w pełni naturalny komponent, który karpie wprost uwielbiają, gdyż to właśnie raki stanowią ich główny pokarm. Mączka z całych raków czerwonych charakteryzuje się doskonałym zapachem i grubą strukturą. Posiada dużą zawartość kruszonych pancerzy rakowych koloru pomarańczowego i czerwonego. Można ją stosować do każdego typu mieszanki. Dostępna w opakowaniach 0,5 kg i 1 kg. Szacunkowa cena detaliczna: od 19 zł.

Mączka z Langustynek Langostino Massive Carp

Langustynka to morski skorupiak z rodziny krewetek, jest jednak nieco większy i posiada bardziej intensywną barwę oraz twardszą skorupę. Mączka z Langustynek powstaje głównie z odmiany Pleuroncodes Monodon, przez co charakteryzuje się bardzo intensywnym zapachem. W odróżnieniu od zwykłych mączek krewetkowych, ma zdecydowanie bardziej regularną strukturę, dzięki czemu świetnie łączy się z komponentami płynnymi. Ciemnobrązowa barwa i zawartość astaxyny oraz kruszonych pancerzyków to atuty tego bardzo rzadkiego komponentu. Dostępna w opakowaniu 1 kg. Szacunkowa cena detaliczna: 33 zł.

 

Więcej na www.massivecarp.pl

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2017

shrinkToFit