Propozycje JRC oraz Chub

0
96
shrinkToFit

Propozycje Chub www.chubfishing.com

Chub RS-Plus

Nowa odsłona najpopularniejszych wędzisk firmy Chub. Dzięki progresywnej akcji kije te znakomicie spisują się zarówno w rzutach, jak i podczas holów ryb. Wędzisko RS-Plus zostało uzbrojone w 6 przelotek SiC, w tym prowadzącą o średnicy 50 mm oraz zaopatrzone w elegancki uchwyt kołowrotka w kolorze „gunsmoke”. Szacunkowa cena detaliczna: 400 zł.

Propozycje JRC www.jrc-carp.com

JRC Contact Large Carryall

Wielozadaniowa torba wędkarska, wykonana z mocnego poliestru 500D w kolorze zielonym. Posiada obszerną główną komorę zapinaną na dwustronny zamek, trzy zewnętrzne kieszenie (również zapinane na dwustronne zamki) oraz wzmocniony spód. Występuje w rozmiarach L oraz XL. Szacunkowa cena detaliczna: od 390 zł.

JRC Contact Sleeve

Pokrowiec karpiowy na jedną wędkę typu lufa. Wykonany z mocnego i trwałego 100% poliestru. Pozwala na przenoszenie uzbrojonego wędziska – również w kołowrotek typu big pit lub z wolnym biegiem. Wyściełane pianką wnętrze zapobiega uszkodzeniom kija. Uchwyt z neoprenową rączką.  Dostępne trzy modele na wędziska o długości: 10 ft, 12 ft oraz 13 ft. Szacunkowa cena detaliczna: 120 zł.

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 2/2016

shrinkToFit