Propozycje JRC

0
18
shrinkToFit

JRC Kurve Indicator System

Kurve Indicator System to jedne z najbardziej wszechstronnych sygnalizatorów na rynku. Mają przegubową głowicę oraz specjalny klips, który pozwala na ruch żyłki lub jej zablokowanie, co umożliwia łowienie z luźną, częściowo lub też całkowicie napiętą żyłką. Sygnalizatory zostały zaprojektowane i skonstruowane w Anglii. Posiadają wymienne nakładki w pięciu popularnych kolorach, doskonale wskazujący brania przemyślany korpus oraz wytrzymałe ramię ze specjalnym metalowym systemem mocowania. W zestawie znajduje się elastyczny łańcuszek, dodatkowe obciążniki oraz mocowanie do podpórek. Szacunkowa cena detaliczna zestawu: 249 zł.

JRC Extreme TX Bivvy

Nowy Extreme TX Bivvy jest najnowszą generacją legendarnego TX 2G Shelter, oferując najlepszą jakość w swojej klasie i doskonałą ochronę przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi. To doskonała, lekka konstrukcja z dwoma pałąkami, posiadająca optymalny stosunek przedsionka do przestrzeni wewnątrz namiotu. TX Bivvy został wyposażony w daszek z przodu i odpinany przedni panel. Posiada trzy warianty drzwi otwieranych z dwóch stron oraz wytrzymałą, grubą podłogę z PVC. Szacunkowa cena detaliczna: od około 1.900 zł.

JRC Contact Large Carryall

Wielozadaniowa torba wędkarska, wykonana z mocnego poliestru 500D w kolorze zielonym. Posiada obszerną główną komorę zapinaną na dwustronny zamek, trzy zewnętrzne kieszenie (również zapinane na dwustronne zamki) oraz wzmocniony spód. Występuje w rozmiarach L oraz XL. Szacunkowa cena detaliczna: od 390 zł.

JRC Contact Sleeve

Pokrowiec karpiowy na jedną wędkę typu lufa. Wykonany z mocnego i trwałego 100% poliestru. Pozwala na przenoszenie uzbrojonego wędziska – również w kołowrotek typu big pit lub z wolnym biegiem. Wyściełane pianką wnętrze zapobiega uszkodzeniom kija. Uchwyt z neoprenową rączką.  Dostępne trzy modele na wędziska o długości: 10 ft, 12 ft oraz 13 ft. Szacunkowa cena detaliczna: 120 zł.

 

Więcej na www.jrc-carp.com

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 3/2016

shrinkToFit