Propozycje Carpmaster

0
18
shrinkToFit

Saber Carp Crib mata do odhaczania ryb

Saber Carp Crib to mata, która dzięki dużym rozmiarom zapewnia bezpieczeństwo nawet największym okazom. Została wyprodukowana przy użyciu wodoodpornego, niezwykle miękkiego i przyjaznego dla ryb materiału. Po obu stronach posiada otwory do odprowadzania wody. Jest bardzo lekka jak na swoje wymiary, szybko się rozkłada i składa. Łatwo utrzymać ją w czystości. Wymiary: 121 cm x 70 cm x 41 cm. Waga: 4,2 kg. Do maty można dokupić pokrowiec transportowy. Szacunkowa cena detaliczna: 310 zł, 340 zł z pokrowcem.

LK Baits New Crash Ball rakieta zanętowa

LK Baits New Crash Ball to rakieta doskonała do nęcenia na dużych, średnich i krótkich dystansach. Posiada nowy system wyjmowanych magnesów, dzięki czemu można regulować odległość, na jakiej przy kontakcie z powierzchnią wody ma się otworzyć. W porównaniu z konkurencyjnymi produktami, LK Baits New Crash Ball ściąga się o wiele łatwiej, unikając przy tym splątania i skręcenia żyłki. Do użycia z praktycznie każdym rodzajem zanęty: kulkami, ziarnami, Method miksem, pelletami oraz płynnymi dopalaczami. Dzięki szczelnemu zamknięciu z uszczelką, zanętę można bezpiecznie posyłać na duże odległości. Wymiary: 20 cm x 8 cm, waga: 75 g, objętość: 0,25 l. Szacunkowa cena detaliczna: 69 zł.

LK Baits Fish Activ kulki

Fish Activ LK Baits to absolutna nowość w produkcji przynęt i zanęt. Dzięki nowej linii technologicznej, firmie udało się  w końcu wyprodukować rozpuszczalne kulki, zawierające tylko najskuteczniejsze ekstrakty białka i inne, tajne składniki. Wszystkie produkty LK Baits zawierają All Amino Nutric – jest to specjalna mieszanina aminokwasów, która min. wyjątkowo skutecznie pobudza zmysł węchu u karpi. Linia obejmuje następujące zapachy: Sea Food, Compot N.H.D.C, Mussel, World Record Carp Corn, Wild Strawberry, Spice Srimp, Nutric Acid oraz Black Protein. Dostępne w średnicy 20 mm i opakowaniach 1 kg. Szacunkowa cena detaliczna: od 57 zł.

Pallatrax Squabs Crave kulki mrożone

Świeże kulki mrożone w kształcie poduszki „squabs” to unikalna mieszanka zapachu śliwki, żurawiny oraz kraba w połączeniu z olejami rybnymi, ekstraktem z zielonej małży oraz Haith’s Robin Red. Są łatwo zasysane przez ryby, a jednocześnie trudniej przez nie wypluwane przez swoje nieregularne kształty. Nie staczają się z podwodnych górek, a na przełowionych łowiskach ich nietypowy kształt nie kojarzy się karpiom z niebezpieczeństwem. Jak podkreślają przedstawiciele Pallatrax Wszystkie nasze produkty są w 100% naturalne. To prawdziwy pokarm dla ryb. Dostępne w rozmiarach 14 mm i 18 mm oraz opakowaniu 400 gram. Szacunkowa cena detaliczna: 32 zł.

Więcej na www.carpmaster.org

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 3/2016

shrinkToFit