Propozycje Big Carp Zone

0
19
shrinkToFit

Sticky Pineapple and N’Butyric Hookbaits

Te super widoczne – w jasno żółtym kolorze – przynęty zawierają dwa najbardziej sprawdzone dodatki w połowach karpi – estry ze smaku ananasowego idealnie współpracują z kwasem masłowym. Drugi ze składników to kwas z krótkim łańcuchem węglowym, co oznacza, że jest on niewiarygodnie rozpuszczalny we wszystkich temperaturach wody i karp może go wykrywać nawet kiedy woda w łowisku jest bardzo zimna. Te najwyższej klasy pop upy będą pływały przez kilka dni. 12 mm kulki świetnie się nadają do zigów i bałwanków, podczas gdy 16 mm są idealne do popularnego Choda uzbrojonego w duży hak. To przynęty, które sprawdzą się w najtrudniejszych sytuacjach, kiedy inne produkty kompletnie zawodzą. Doskonałe do użycia zimą, świetne jako pojedyncza przynęta oraz wśród rozsypanych boilies. Dostępne jako pop upy w średnicach 12 mm i 16 mm oraz jako Dumbell Wafters. W ofercie znajdują się również Liquid oraz Bait Spray w tym samym smaku. Szacunkowe ceny detaliczne: pop upy i Dumbell Wafters około 37 zł, Liquid około 52 zł, Bait Spray około 29 zł.

Sticky The Krill Boilies

The Krill Boilies to kulki doskonale dostosowane do wymogów żywieniowych karpi, pozostawiając ryby w stanie aktywnego poszukiwania tych przynęt, jako idealnego źródła pożywienia. Włączenie Krilla nie tylko zwiększa żywieniowy profil przynęty, jest on również wysoko ceniony w przemyśle akwakultury, jako jeden z silnych, najbardziej naturalnych smaków, który pobudza rybę do tzw. gorączki żerowania. Podczas gdy Krill może być imiennikiem całej serii przynęt, to szeroki skład kulek, zawierający dwadzieścia pięć różnych składników, w tym kilka małych kamieni szlachetnych, wprawia wielu w osłupienie. Co dokładnie jest w tych boilies? Jak słyszymy od producenta Niezależnie od tego jak bardzo kochamy otwarte i uczciwe podejście do opisu naszych przynęt, musimy zachować dla siebie jakiś malutki sekrecik! Podczas długich etapów testowania stawało się dla nas jasne, że ta przynęta odniesie wielki sukces, ale tak naprawdę zdaliśmy sobie z tego sprawę po jej wypuszczeniu na rynek. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy jak wielki wpływ będzie ona miała na karpiowy świat. Odkąd została zaprezentowana w marcu, seria The Krill ma na koncie nierealną ilość „grubych” ryb. Kulki zanętowe z serii The Krill Boilies dostępne są w rozmiarach 12 mm, 16 mm i 20 mm oraz opakowaniach 1 kg i 5kg. Dumbellsy kupimy w rozmiarach 12 mm i 16 mm, w opakowaniach 130 gram. Szacunkowa cena detaliczna: kulki 16 mm i 20 mm około 69 zł za 1 kg i 285 zł za 5 kg, kulki 12 mm około 75 zł za 1 kg.

Sticky Pure Krill Liquid

Co jakiś czas na półkach sklepowych pojawia się jakiś szczególny produkt, który może stać się prawdziwym czynnikiem sukcesu. Jednym z nich jest Pure Krill Liquid. Oddajmy głos producentowi: Na rynku jest tylko kilka płynów, które pod względem atrakcyjności, odżywiania i długoterminowości autentycznie przerastają resztę o głowę i Pure Krill Liquid jest jednym z nich. To najbardziej pasjonujący produkt, jaki trafił na scenę wędkarską od L-Zero-30. Patrząc na to z naukowego punktu widzenia, czysty płyn z kryla wygrywa na tle reszty z powodu swojego profilu, niewiarygodnie bogatego w substancje odżywcze. Pure Krill Liquid stworzy niezwykle atrakcyjną powłokę na zalanych nim zanętach i przynętach. Można go dodawać do kulek własnej produkcji, a także dopalać nim spod miksy i zanęty sypkie. Co istotne, nie rozpuszcza materiałów PVA. Skuteczny przez cały rok, dostępny w litrowym pojemniku. Szacunkowa cena detaliczna: około 69 zł.

Więcej na bigcarpzone.eu

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2016

shrinkToFit