Propozycje Big Carp Zone

0
30
shrinkToFit

Sticky Bloodworm Pellet

Bloodworm Pellet to nowość od Sticky na 2016 rok. Teraz dostępny jest w trzech rozmiarach: 2,3 mm, 4 mm, a także 6 mm. Jak mówi producent To jeden z najbardziej popularnych i miażdżąco skutecznych pelletów, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany. Wiele firm próbowało go skopiować, ale nikomu to się nie udało. To absolutnie wiodący produkt tego typu na rynku. Sticky Bloodworm Pellet jest kompletnym źródłem pożywienia. Posiada niską zawartości oleju oraz wyjątkową podwójną, sekretną powłokę. Kiedy zewnętrzna warstwa odrywa się, jej cząstki unoszą się w górę przez toń i ściągają ryby w miejsce nęcenia. Druga powłoka „wycieka” na zewnątrz w postaci gęstej, ciemno czerwonej chmury, która przykleja się do dna łowiska. Sticky Bloodworm Pellet można używać również w postaci kul zanętowych (po dodaniu płynu), jest też idealny do Metody. Dostępny w opakowaniach 900 g i 2,5 kg. Szacunkowe ceny detaliczne: 900 g – 29 zł, 2,5kg – 71 zł.

Sticky The Krill Wafters

The Krill Wafters 16 mm to kolejna nowość Sticky na bieżący sezon. Przynęta ta została zaprojektowana w oparciu o Sticky The Krill Boilies, włączając zawarty w nich wysoki poziom The Krill Base Mix i zwiększone poziomy rozpuszczalnych atraktorów. The Krill Wafters są perfekcyjnie zbalansowane pyłem z korka i niewielką ilością Sticky Pop Up Mix. Idealnie współgrają z haczykiem i powodują, że przynęta zachowuje się w wodzie absolutnie naturalnie. To tajna broń na największe, ostrożne karpie! The Krill Wafters zostały zaprojektowane przez karpiarzy, jednak z powodzeniem mogą znaleźć zastosowanie również w połowie i innych gatunków. Idealną prezentację tego dumbellsa od Sticky uzyskamy kładąc go np. na dywanie stworzonym z The Krill Pellets. Aby dodatkowo zwiększyć ich atrakcyjność warto sięgnąć po Sticky The Krill Glug. Świetne jako pojedyncza przynęta haczykowa oraz do łowienia razem z Sticky The Krill Boilies. Dostępne w opakowaniu 130 g. Szacunkowa cena detaliczna: 37 zł.

Signature Mixed Wafters

Signature Mixed Wafters to nowe, sygnowane zbalansowane kulki haczykowe Sticky. Już od jakiegoś czasu intensywnie testowali je angielscy testerzy, jednak dopiero niedawno udało się skompletować odpowiednią ilość składników, pozwalająca wprowadzić te sekretne przynęty do masowej produkcji. Oddajmy głos ludziom ze Sticky Baits To nie są zwykłe przynęty, jakie możemy spotkać na sklepowej półce. Dzięki unikalnemu połączeniu płynnych oraz proszkowych atraktorów haczykówki te są naprawdę zabójczo skuteczne. Signature Wafters po sparzeniu są dodatkowo obtaczane w specjalnej mieszance aminokwasów, które zwiększają ich efektywność od zimy aż po lato. Częściowo wyblakłe kolory kulek mają przypominać przynęty, które od dłuższego czasu znajdują się w wodzie – dodatkowo zachęca to ostrożne ryby do ich pobierania. Signature Mixed Wafters dostępne są w opakowaniach zawierających trzy kolory kulek: rozmyte różowe, rozmyte żółte oraz białe. Opakowanie zawiera 95 g kulek. Dostępne rozmiary to 12 oraz 16mm. Szacunkowa cena detaliczna: 37 zł.

Więcej na bigcarpzone.eu

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 2/2016

shrinkToFit