O Rybomanii z Piotrem Kamińskim na żywo

0
19
shrinkToFit

Już w niedzielę w Obozie Łowcy odbędzie się – na żywo – rozmowa z Piotrem Kamińskim z Międzynarodowych Targów Poznańskich. Temat to zbliżające się targi Rybomania i czekające tam na wędkarzy atrakcje. Podczas trwania transmisji będzie można zadawać pytania. To naprawdę wyjątkowa okazja, by tuż przed targami dowiedzieć się jak najwięcej o Rybomanii. 

 

Wywiad będzie można śledzić za pośrednictwem firmowej strony internetowej pod tym adresem. Link do transmisji aktywny będzie w niedzielę 20 listopada od godz. 21.00. Polecamy!

 

 

Przypomnijmy, odbywająca się w dniach od 3 do 4 grudnia na terenach Targów Lublin Rybomania będzie już trzecią edycją tej imprezy w tym mieście. To wydarzenie bez precedensu w polskim środowisku wędkarskim i uchodzące za jedno z najatrakcyjniejszych w Europie. Rybomania, od tego roku, odbywa się już w trzech miastach w Polsce obejmując swoim zasięgiem cały kraj i jednocząc ponad 57 tysięcy pasjonatów wędkarstwa z całego kraju. Pierwszy przystanek całego cyklu ma miejsce w okresie jesienno-zimowym, właśnie w Lublinie i to tutaj swoją premierę mają nowości sprzętowe na kolejny sezon. W tegorocznej odsłonie Rybomanii w Lublinie, jak co roku, wezmą udział dystrybutorzy i producenci renomowanych marek wędkarskich. Ekspozycja o powierzchni ponad sześciu tysięcy metrów kwadratowych stanie się sceną do prezentacji najnowszych modeli wędek i kołowrotków, przynęt i zanęt opracowanych i testowanych z udziałem znakomitych wędkarzy. Firmy obecne na targach wręcz „stają na głowie”, by usatysfakcjonować wędkarzy szukających pomysłów na nowy sezon.

Na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach. Targi Rybomania w Lublinie to także spektakularne pokazy prowadzone na Gigantycznym Akwarium. Zbiornik sprowadzony z Portugalii ma pojemność dwudziestu trzech tysięcy litrów. Na kilka dni przed targami zostanie zarybiony wspaniałymi okazami ryb z polskich jezior i rzek. Dzięki przeszkolonym ścianom odwiedzający targi będą mogli obserwować pracę przynęt, które będą prezentowane przez gwiazdy wędkarstwa przez wszystkie targowe dni.

Redakcja Karpmanii będzie miała swoje stoiska podczas wszystkich trzech edycji Rybomanii. Już dziś serdecznie zapraszamy do nas!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit