O Rybomanii rozmawiamy z Bartoszem Dembińskim z MTP

0
38
cof
shrinkToFit

Rybomania to impreza stworzona dla niesamowitych pasjonatów, więc nie wyobrażamy sobie organizowania jej bez poznania tych ludzi i stałego kontaktu z wystawcami czy markami – mówi dyrektor Rybomanii Bartosz Dembiński. Oto fragment rozmowy z Bartkiem, której całość znajdziecie w nowej Karpmanii. Już od przyszłej środy 15 listopada.

Tegoroczny „rozkład jazdy” to – podobnie jak ostatnio – Lublin, Poznań i Sosnowiec. Do pierwszego przystanku – w Lublinie – pozostało niewiele czasu. Zdradzisz nam jakieś szczegóły związane z tym wydarzeniem? Będzie akwarium?
– Zgadza się. Tegoroczny tour to nadal trzy przystanki – Lublin już 2-3 grudnia, Poznań w lutym i kończący tour Sosnowiec w marcu. Mogę potwierdzić, że Lublinie po raz kolejny będzie gigantyczne, zarybione akwarium. Towarzyszyć mu będą prezentacje sprzętowe, występy gości, panele oraz warsztaty. Przewidujemy także możliwość zgłaszania się dla wycieczek szkolnych. Zależy nam na edukowaniu młodszego pokolenia.
Rozmawiamy na początku października. Czy macie już potwierdzonych wystawców?
– Tak, w tym momencie możemy już powiedzieć, że pojawią się między innymi stoiska takich firm jak Daiwa, Carpcitiy, Flagman, Genesis Carp, Laos, Wiley X, Deeper czy Ulow. Nie chciałbym jednak już teraz odsłaniać wszystkich kart. Jeszcze trochę czasu przed nami i swoista zapowiedź tego, że oczywiście będzie się u nas działo – bądźcie więc na bieżąco z naszym profilem na Facebooku i stroną www.

 

Chcesz otrzymywać Karpmanię wprost do swojego domu, jeszcze przed oficjalną premierą w salonach EMPiK, Inmedio oraz kioskach Ruchu? Zamów prenumeratę już dziś – zapraszamy do naszego sklepu online.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit