Najwyższa jakość – to nasza dewiza – rozmowa z Joanną Bigowicz-Piątkowską

0
36
shrinkToFit

Zdecydowana, silna kobieta sukcesu w prawdziwe męskim świecie, profesjonalistka, znająca branżę wędkarską jak mało kto. W najnowszej Karpmanii rozmawiamy z Joanną Bigowicz-Piątkowską, która od lat kieruje działaniami promocyjno-reklamowymi oraz PR w Normark Polska. Okazją był pokaz nowości sprzętowych oraz zanętowych na sezon 2017, który firma zorganizowała pod koniec ubiegłego roku.

 

Tak jak zmieniała się nasza gospodarka, zmieniał się też rynek wędkarski i świadomość konsumentów. Pojawiła się bardzo prężna konkurencja, zarówno ze strony polskich, jak i zagranicznych firm. Wyewoluowały potrzeby i oczekiwania polskiego wędkarza. Cieszę się, że czerpiąc z najlepszych wzorców mogliśmy wprowadzać wysokie standardy typowe dla rynków skandynawskich i zachodnioeuropejskich. Najwyższa jakość – to nasza dewiza – mówi Joanna Bigowicz-Piątkowska. Cały wywiad tylko w magazynie Karpmania.

Chcesz otrzymywać Karpmanię wprost do swojego domu, jeszcze przed oficjalną premierą w salonach EMPiK, Inmedio oraz kioskach Ruchu? Zamów prenumeratę już dziś – zapraszamy do naszego sklepu online.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit