Lago Di Bolsena zimą

0
16
sdr
shrinkToFit

Zimowe miesiące we Włoszech charakteryzują się dość chłodnym powietrzem i ciężkimi mgłami. Sprawia to, że wielu karpiarzy kompletnie rezygnuje z wędkowania w tym okresie. Dzieje się tak między innymi dlatego, że większość z nich uważa za wręcz niemożliwe złowienie karpia w naturalnej, dzikiej wodzie o tej porze roku. To nie do końca prawda… Tak swą opowieść o zimowym łowieniu nad Lago Di Bolsena rozpoczyna Andrea Selleri. Cały tekst tylko w nowej Karpmanii.

 

Przypominamy, że z okazji targów Rybomania przygotowaliśmy dla Was super promocję. Każdy, kto podczas trwania Rybomanii wykupi na naszym stoisku roczną prenumeratę magazynu, otrzyma od nas w prezencie karpiowe DVD oraz – uwaga – wszystkie dostępne archiwalne numery Karpmanii! Takie rzeczy tylko na Rybomanii. Oferta ważna aż do wyczerpania zapasów.

Chcesz otrzymywać Karpmanię wprost do swojego domu, jeszcze przed oficjalną premierą w salonach EMPiK, Inmedio oraz kioskach Ruchu? Zamów prenumeratę już dziś – zapraszamy do naszego sklepu online.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit