Duxon & Friends – aktualizacja wyników

0
15
shrinkToFit

Podczas trwających w Chorwacji nad łowiskiem Šumbar Lake Austriaccy karpiarze Manuel Paparic i Igor Barisic wczoraj zaliczyli kolejnego Big Fisha (przypomnijmy: w piątek wyholowali pełnołuskiego o wadze 26,70 kg) – tym razem to lustrzeń ważący 31,60 kg i tym samym wysunęli się na szczyt tabeli.

Invalid Displayed Gallery

Prowadzący jeszcze wczoraj zespół w składzie Andrzej Grygorowicz, Łukasz Famuła, Monika Grygorowicz i Kaja Wojtowicz spadł na drugie miejsce. Zmienił się również team zajmujący miejsce trzecie – teraz to ekipa w składzie Witold Śmigiel, Jakub Ofiarski i Dariusz Muzyka.

Aktualizacja nr 1: kolejne przetasowania w pierwszej trójce. Pierwsze i drugie miejsca pozostają bez zmian, ale na miejsce trzecie wskakuje ekipa Roman Pohorilyak, Taras Treskot i Evgen Tuchonov, spychając tym samym zespół w składzie Witold Śmigiel, Jakub Ofiarski i Dariusz Muzyka na pozycję czwartą.

Aktualizacja nr 2: pierwsze miejsce pozostaje bez zmian, na drugie wychodzi ekipa Roman Pohorilyak, Taras Treskot i Evgen Tuchonov, na pozycję trzecią wracają Witold Śmigiel, Jakub Ofiarski i Dariusz Muzyka.

Dotychczas uczestnicy imprezy Duxon & Friends złowili blisko 600 ryb. Łączna pula nagród w zawodach Duxon & Friends wynosi 30 tys. zł, a zwycięzca otrzyma 1.200 EUR w gotówce. Sponsorzy imprezy to Duxon, Villa Viva, Rod Hutchinson, JRC, PENN, Chub i Greys. Zmagania nad łowiskiem Šumbar Lake potrwają do niedzieli. Wyniki na bieżąco możecie śledzić pod tym adresem.

shrinkToFit