I Puchar No Limit Team Koblov 2016

0
46
shrinkToFit

Podsumowujemy dziś I Puchar No Limit Team, który pod naszym patronatem rozegrany został w połowie maja nad czeskim Koblov. Impreza miała charakter towarzyski i była rozgrywana w formule rzutowej. Do rywalizacji przystąpiło osiemnaście drużyn. Punktowane były trzy największe ryby.

Puchar – po niezwykle emocjonującej walce – zdobyli łowiący na stanowisku nr 6 Patryk Kloc i Jacek Wójcik, a złowione przez nich trzy największe ryby ważyły 46,8 kg, co dało średnią 15,6 kg. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna, która łowiła regularnie duże karpie, przez pewien czas prowadząc nawet i byli to Krzysztof Sas oraz Arkadiusz Krypciak. Ich wynik to 44,4 kg. Po ostatniej dobie i dołowieniu pięknego karpia oraz amura na pudło wskoczyli Mieczysław Greczuk w parze z Krzysztofem Lorkiem. Łączna waga ich trzech największych ryb wyniosła 44 kg.

Invalid Displayed Gallery

W sektorze A – Delta Baits wygrali Piotr Jakubowski-Szczotka z Witoldem Grajnym, natomiast w sektorze B – Profess zwyciężyli łowiący na stanowisku nr 18 Mariusz Konacki i Łukasz Soremba, którzy złowili również pierwszą rybę zawodów. Big Fish trafił do członka zwycięskiej drużyny Patryka Kloca, który wyholował pięknego pełnołuskiego o wadze 18,8 kg.

Sponsorami imprezy byli: Delta Baits, Profess, Fantazy Baits, S.R. Baits, Baits.pl, Jet-​Fish​​​​​​, Carpmix.pl, Undercarp, Karpmania, Świat Karpia, Bigcarpzone.eu, Sticky Baits, NoLimitTeam.pl STYLE, Łowisko Karpik, Łowisko Koblov, Łowisko Starorzeka, Imothep, Aller Aqua, Łowisko Eko-Tech Szachta, Carp Old School.

shrinkToFit