Big Fish Nekielka pod patronatem Karpmanii

0
16
shrinkToFit

Expert Karp zaprasza na imprezę rozpoczynającą sezon karpiowy 2019. W dniach od 10 do 14 kwietnia 2019 roku na łowisku Nekielka odbędą się zawody Big Fish Nekielka. Zespół który złowi największą rybę zawodów (karp, amur) otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3.000 zł oraz nagrody w sprzęcie karpiowym. Łowcy II i III największej ryby zawodów również otrzymają nagrody rzeczowe, a wśród pozostałych uczestników zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

W imprezie wystartują maksymalnie 23 zespoły, a obszar połowu każdej ekipy zostanie oznaczony bojkami. Dozwolone będzie korzystanie ze środków pływających w celu sondowania, nęcenia, wywożenia zestawów i holu ryb. Podczas trwania zawodów można będzie korzystać z przyczep kempingowych.

Kwota wpisowego wynosi 900 zł od ekipy oraz 300 zł za asystenta. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.expert-karp.pl w odnośniku zawody Nekielka. Uwaga – każda Ekipa, która zdecyduje się na start w tych prestiżowych zawodach musi dokonać rejestracji zespołu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.expert-karp.pl Redakcja Karpmanii objeła patronat medialny nad imprezą.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poinformować nas o ważnym wydarzeniu, pisz na adres: redakcja@wedkarstwo24.com

shrinkToFit