Propozycje PENN oraz JRC

0
11
shrinkToFit

Propozycje PENN pennfishing.com

PENN Battle II

Battle II to najnowszy model kołowrotka karpiowego firmy PENN, którego premierę na naszym rynku zaplanowano już na jesień. Dostępny będzie w wielkościach 7000 i 8000 oraz w dwóch wersjach: Long Cast oraz Big Pit. Najnowszy, kultowy model Battle w wersji karpiowej oferuje to, co PENN stawia na pierwszym miejscu, czyli niezawodność. Szacunkowa cena detaliczna: od około 800 zł.

Propozycje JRC jrc-carp.com

JRC Kurve Indicator System

Kurve Indicator System to jedne z najbardziej wszechstronnych sygnalizatorów na rynku. Mają przegubową głowicę oraz specjalny klips, który pozwala na ruch żyłki lub jej zablokowanie, co umożliwia łowienie z luźną, częściowo lub też całkowicie napiętą żyłką. Sygnalizatory zostały zaprojektowane i skonstruowane w Anglii. Posiadają wymienne nakładki w pięciu popularnych kolorach, doskonale wskazujący brania przemyślany korpus oraz wytrzymałe ramię ze specjalnym metalowym systemem mocowania. W zestawie znajduje się elastyczny łańcuszek, dodatkowe obciążniki oraz mocowanie do podpórek. Szacunkowa cena detaliczna zestawu: 249 zł.

JRC Extreme TX Bivvy

Nowy Extreme TX Bivvy jest najnowszą generacją legendarnego TX 2G Shelter, oferując najlepszą jakość w swojej klasie i doskonałą ochronę przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi. To doskonała, lekka konstrukcja z dwoma pałąkami, posiadająca optymalny stosunek przedsionka do przestrzeni wewnątrz namiotu. TX Bivvy został wyposażony w daszek z przodu i odpinany przedni panel. Posiada trzy warianty drzwi otwieranych z dwóch stron oraz wytrzymałą, grubą podłogę z PVC. Szacunkowa cena detaliczna: od około 1.900 zł.

Materiał pochodzi z Karpmanii nr 1/2016

shrinkToFit